KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8759264

nr 875 9264

Carlo Rosberg

(1902-1994), Danmark

Träsnitt, Carlo Rosberg, 46/50, signerad, -60, motivet: 38x50

Carlo Rosberg, dansj bildkonstnär född 1902, död 1994.

Utrop:

300 kr

måndag 17 februari 2014
kl 19:00:18

Carlo Rosberg

Läs mer om Carlo Rosberg